Stilton, Kështjella e Kthetërtule Xanxamjaut, Vol.16

500 L

Kush ka frikë nga fantazmat? Unë! Sidomos kur është fjala për fantazma maçokësh që vërtiten në një kështjellë të rrënuar në Pyllin e Errët… por mes mumjeve, shtrigave, lakuriqëve të natës dhe vampirëve, më në fund, do të arrij të zbuloj të fshehtën e kështjellës!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Kështjella e Kthetërtule Xanxamjaut, Vol.16”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *