Këngë Krishtlindjesh

1,000 L

“Një klasik i letërsisë në një përshtatje të lirë nga Jeronim Stiltoni. Plot me ilustrime të shumta me ngjyra!
Ebenizer Skruxhi është një biznesmen lakmitar, që mendon vetëm për paratë dhe nuk e duron dot harenë e Krishtlindjeve. Për të është thjesht humbje kohe! Por pikërisht natën e prag-krishtlindjes, do t’i shfaqen tri fantazma, duke e detyruar të reflektojë rreth sjelljes së tij…
Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

,

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Këngë Krishtlindjesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *