Jeta e re

1,200 L

Një ditë lexova një libër, dhe e gjithë jeta ime ndryshoi.” Këto janë fjalët e para të këtij romani të mrekullueshëm të Orhan Pamuk.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Jeta e re”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *