Jeta dhe burgu im me Pablo Eskobarin

1,500 L

Për dy vite me radhë, gruaja dhe nëna e dy fëmijëve të kreut të kartelit të Medelinit, u zhyt në kujtimet e saj për të përjetuar prapë ato ngjarje të llahtarshme me të cilat u përball bashkë me njeriun, i cili, që nga viti 1982

Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Jeta dhe burgu im me Pablo Eskobarin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *