Stilton, Hallouini… Obobo, ç’frikë maçoku! Vol.25

500 L

Njoha Hirnushe Terribraksin, një miushe joshëse që banon në një varrezë dhe sorollatet me një makinë varrimi… dhe u detyrova të merrja pjesë në një festë Hallouini me një menu… rrëqethëse! Në libër do të gjesh edhe tërë të fshehtat për të organizuar një festë Hallouini!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Hallouini… Obobo, ç’frikë maçoku! Vol.25”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *