Stilton 32 – Hajduti misterioz i djathit, Vol 32

500 L

Ckerkon, valle, ky miush i cuditshem qe u paraqit ne zyren time per te me thene se nuk quhem Stilton? Dhe perse duhet te nisem per ne Britanine e Madhe, ku prodhohet nje djathe i famshem qe quhet pikerisht Stilton? Dhe clidhje kam une me nje brejtes

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton 32 – Hajduti misterioz i djathit, Vol 32”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *