Gurët e vetmisë

800 L

Në një vend diku mes kufijsh, një grusht njerëzish përpiqen të ndërtojnë jetën dhe të ardhmen e tyre, në vendin ku kanë pasur rrënjët e të parëve, nën hijen e së shkuarës, duke u ruajtur nga pabesia e armikut.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gurët e vetmisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *