Facial Door Station

923 

• Ekran me prekje kapacitive 10 inç
• Publikon dhe shfaq imazhin në ekran me rezolucion: 600 × 1024p
• Kamera HD 2 × 2 MP, lente ultra të gjerë
• Algoritmi i të mësuarit të thellë: Anti-izolim i fytyrës
• Zhbllokon derën me anë të njohjes së fytyrës
• Kapaciteti i fytyrës: 5000, kapaciteti i kartës: 50000, kapaciteti i gjurmëve të gishtave: 5000
• Shuarja e zhurmës dhe anulimi i jehonës
• Funksionimi i pavarur: Regjistrimi i kartës, shtimi i gjurmëve të gishtërinjve dhe shtimi i fytyrës në nivel lokal
• Niveli i mbrojtjes: IP65

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Facial Door Station”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *