Ditë për ditë ditëlindje

1,200 L

Sem Grimi mezi pret ditëlindjen e tij të njëmbëdhjetë. Nuk i pritet. Në fakt, ai do me gjithë shpirt ta ketë ditëlindjen përditë. Dhe është shumë ngazëlluese kur ditëlindja përsëritet vërtet prapë mëngjesin tjetër.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditë për ditë ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *