Ditari i Alisës-Vol.5

600 L

Për një javë do të fluturoj për në Belgjikë. Urra! Po të lajmëroj që tani se do të të fus në bagazhet e mia… Ti do të dish gjithçka mbi pushimet e mia me kushërinjtë Lyly e Kentë, pa harruar teze Modin dhe gjyshe Zhylietën.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditari i Alisës-Vol.5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *