Ditarët e peshkopes-Vol.9

1,000 L

Makthi me i keq i Niki Maxuell merr jete ne librin e nente te serialit.

Njerit prej lexuesve te saj me fanatik i bie ne dore ditari i Nikit dhe ka vendosur te ndaje me ne disa ngjarje personale…

Zbuloni cfare ndosh kur frika me e madhe e Nikit behet realitet.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ditarët e peshkopes-Vol.9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *