Stilton, Dashuria është si djathi… Vol.15

500 L

Në një anije turistike, në Detet e Jugut, takova Miushina Miushëmblën që ra në dashuria me mua… dhe donte të martohej se s’bën me mua! U përpoqa dëshpërimisht t’i shpëtoja dhe përfundova gjysmë i mbytur në një ishull të shkretë. Më ngectë kaçkavalli në fyt, ç’aventura të jashtëzakonshme kam kaluar… Ah, dashuria!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Dashuria është si djathi… Vol.15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *