Aventurat e pazakonta të shegertit të vogël

600 L

Një përrallë sa e lashtë, aq edhe moderne, që u mëson jo vetmë të vegjëlve, por edhe të mëdhenjve, se mirësia dhe dashuria ndaj të tjerëve gjithnjë ka fund të lumtur.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aventurat e pazakonta të shegertit të vogël”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *