Stilton, Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka, Vol.23

500 L

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m’u përmbyt zyra, Mbreti i Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m’i shkulte mustaqet e do të m’i jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilton, Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka, Vol.23”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *