Akademia e Futbollit – Bashkimi i djemve

600 L

Xheku e do fort futbollin dhe ëndërron të bëhet futbollist profesionist. Por e merakos gjatësia e trupit. Po sikur të jetë shumë i shkurtër për futboll? Ditën e provës për të hyrë te nën – dymbëdhjetëvjeçarët e Bashkimit, Xheku e përdor shpejt topin dhe për pak shënon… por nuk e di nëse mjafton aq.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Akademia e Futbollit – Bashkimi i djemve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *