Agjencia Prindërore, Zgjidh mamin dhe babin e përkyer

1,000 L

“Ah, të kisha prindër më të mirë!” tha Berri për të tretën herë. Dhe befas e githë dhoma nisi të lëkundej…

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Agjencia Prindërore, Zgjidh mamin dhe babin e përkyer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *