Tom Gejts 11 – Rregulli i qenve zombi

900 L

Ja dhe plani im i SHKËLQYER për ta bërë grupin QENTË-ZOMBI më të MIRIN NË TË GJITHË BOTËN! Sa e vështirë mund të jetë? (Shumë.)

Tani do të :

  1. Shkruaj më shumë këngë.(Jo për mësuesit.)
  2. Do të bëj një video SPEKTAKOLARE. (Shumë e thjeshtë.)
  3. Fle pak. (Është e vështirë kur ZHURMAT të lenë pa gjumë.)
  4. Bezdis Delian. (Nuk ka të bëjë fare me QENTËZOMBI por është një KËNAQËSI më vete.)
Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Gejts 11 – Rregulli i qenve zombi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *