Superarratisja e Babagjyshit

1,500 L

Në pleqëri babagjyshi është bërë i hutuar. Ai beson se është ende në Luftën e II-të Botërore, kur ishte pilot i “Spitfire”-it. Atë e kupton vetëm një njeri: nipi i tij, Xheku. Të dy i hyjnë një aventure.

Libri i ri komik për fëmijë i David Walliams do t’ju befasojë. Ai do t’ju bëjë të qeshni dhe të qani!

Më i mirë se biskotat. Fitues i Çmimit Kombëtar të “Librit për fëmijë më të mirë të vitit” në Angli.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Superarratisja e Babagjyshit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *