Revolta e Atlasit Vol.1

1,000 L

“Revolta e Altasit” është një celebrim i jetës dhe i lumturisë… Individët krijues, qëllimet e pastra dhe racionaliteti arrijnë gëzimin dhe përmbushjen. Parazitët, që vazhdimisht shmangin qëllimshmërinë dhe arsyen, shkatërrohen me të drejtë.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Revolta e Atlasit Vol.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *