Qëndro ku je dhe pastaj nisu

900 L

Këtu është historia e një djali të vogël dhe e babait të tij. Eshtë historia e këtij djali të vogël, i cili për të ndihmuar të ëmën, – pasi i atii ka shkuar në luftë, – detyrohet të punojë lustraxhi. Këtu tregohet për një udhëtim me tren për një pendë të bardhë dhe për një mision sekret.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Qëndro ku je dhe pastaj nisu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *