Novela Stefan Cvajg Vol.2

1,300 L

Në këtë vëllim përfshihen novelat: “E fshehta përvëluese”, “Dashuria e guvernantes dhe dy vogëlushët”, “Pështjellim ndjenjash”, “Vrapuesi i Amokut”, “Nata fantastike”, “Antoni”, “Marshimi”, “Ylli sipër pyllit”, “Anvers” dhe “Dashuria e Erikës”.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

, , , ,

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Novela Stefan Cvajg Vol.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *