Në zgrip të botës: Michel Houellebecq

700 L

Fishkëllima ose brohorima: Askush, nuk mund të mbetet indiferent me Michel Houellebecq. Por çfarë dimë ne, në të vërtetë, rreth këtij burri ekscentrik, dhe veprës së tij? A është ai aq cinik dhe nihilist sa ç’është shpallur, dhe, a duhet t’i lexojmë romanet e tij vërtet si një thirrje urgjente në kohët e mungesës së dashurisë?

Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Në zgrip të botës: Michel Houellebecq”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *