Në mbretërinë e fantazisë 3

1,000 L

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridheni së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floridianën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërish paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati? Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Në mbretërinë e fantazisë 3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *