Mikesha gjeniale

1,000 L

Dy vajza jetotojnë në një univers dhune, xhelozie, trekëndësha dashurie dhe çrregullime politike, ato janë dy personazhe të paharrueshme… E megjithatë, është aftësia e Ferrantes për të paraqitur të vërteta përvëluese që u jep këtye librave një fuqi të papërmbajtshme… Ferrante shfaqet si një Dickens i shekullit XXI, që lexuesit i kërkojnë me ngulm librin e ardhshëm.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikesha gjeniale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *