Mbretëresha e brumbujve

1,000 L

Vazhdimi i librit më të shitur në mbarë botën “Djaloshi i brunbujve” Lukrecia Katër, stilistja e ligë, e brumbujve, është ende e lirë. Ajo së bashku me spiunët e saj, nusepashkët e verdha, ka një plan të fshehtë. Kur Darkusi, Virxhinta dhe Bertolti zbulojnë fakte të ligësisë së saj, ata janë të vendosur ta ndalin atë.

Por tre miqtë ndodhen në telashe. Babai i Darkusit ua ka ndaluar të vazhdojnë hetimet dhe mashtruesit e pështirë. Hamfri me Pekeringun dalin nga burgu. Shpresat mbeten te Novaku, vajza e Lukrecias, aktore Holitvudi, por diva e brumbujve është gjithmonë një hap para…

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbretëresha e brumbujve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *