Magjistarët e dikurshëm, Vol.1

1,200 L

Dikur magjia ka ekzistuar dhe gjallonte nëpër pyjet e errët… derisa atje mbërritën Luftëtarët dhe… Ksari, nga fisi i Magjistarëve, nuk zotëron fuqi magjike dhe do të bënte të pamundurën për t’i pasur.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Magjistarët e dikurshëm, Vol.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *