Libri që të shpjegon përfundimisht gjithcka mbi prindërit

800 L

200% i domosdoshëm  Një libër për t’u gllabëruar në familje!   Macja e tejngopur nga grindjet mes prindërve dhe fëmijëve

Zbulo përfundimisht se pse prindërit e tu janë krijesa të jashtëzakonshme. Do të kuptosh se edhe pse të mërzisin shumë, e bëjnë për lumturinë tënde!

Do të zbulosh. . .

Si u bëre ti me prindër?Shënim: edhe nëse prindërit e tu nuk i ngjajnë aspak, por aspak këtyre këtu.   Ky libër është për ty, sepse të gjithë prindërit në botë kanë pika të përbashkëta.Për të zbuluar të parën, kthe shpejt faqen!

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri që të shpjegon përfundimisht gjithcka mbi prindërit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *