Lëvdatë për njerkën

700 L

Autori është i mëndafshtë… Mario Vargas Llosa ka shkruar kështu një histori të vërtetë erotike, dhe një lloj parodie ‘të ligë’. Los Angeles Time

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lëvdatë për njerkën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *