Këpucet rozë 2 – Shoqëri e ëmbël

300 L

Në Akademi ka ardhur një mësuese e re për dansin e karakterit. Quhet Kaj dhe mësimet e saj janë apasionante.

Gjysma e së keqes, sepse jashtë sallës së dansit Xhoi duhet të merret me tekat dhe tradhtitë e vogla të Ledës.Për fat, është Anjeza që di të të qëndrojë pranë edhe kur është larg; Xhonatani, i cili ndoshta po bën më shumë se ç’do bënte thjesht një mik; maestro Fantini, muzikanti i vjetër; dhe Demetra që di të stilojë tutu të mrekullueshmë…

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Këpucet rozë 2 – Shoqëri e ëmbël”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *