Kafe Ternana

(2 shqyrtime nga klientë)

2,000 L3,500 L

SKU: N/A Kategori: ,

2 shqyrtim për Kafe Ternana

  1. Aleksandro

    Kafja me e njohur ne zonen e Umbros ne Itali.

  2. Alban

    Një përvojë që nuk duhet humbur për dashamirët e vërtetë të kafesë italiane!
    E shijshme dhe autentike këtu në Shqipëri duke sjelle aromën e Italisë në zemër të Shqipërisë.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *