Ju lutem, mos e hapni, gjë e gjallë!

1,200 L

JU LUTEM MOS E HAPNI…GJË E GJALLË

Çdo gjë nisi me postën, e cila mbërriti në mbrëmje dhe jo në mëngjes. Dhe nëse Nemo do të kishte qëndruar mes prindërve të tij, me këmbët mbi tryezën e mesit dhe me tasin e akullores me çokollatë mbi barkun e nxirë nga dielli (që i jepte një freski të këndshme në këtë vapë majmunësh), atëherë atij do t’i ishte kursyer shumëçka…

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ju lutem, mos e hapni, gjë e gjallë!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *