Histori arratie e qëndrese

1,200 L

Përshkrim i shkurtër

“Kjo është një histori grash, e rrëfyer me shumë vërtetësi; më tepër se një vëzhgim, kjo është jeta e jetuar dhe e ndier në lëkurë.” Tashmë vjen në shqip edhe vëllimi i tretë i Sagës Napoletane

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Kategoria

,

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Histori arratie e qëndrese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *