Frigorifer Haier Side by Side

229,000 L

SKU: MODELI:  HTF-610DSN7 Kategori: ,

"MARKA: Haier
MODELI:  HTF-610DSN7
NGJYRA: BLACK STEEL
KLASA E ENERGJISË:  A++
KAPACITETI TOTAL : 712 Lit. / (NETO):   610 Lit.
PËRMASAT:  L190 x Gj90 x Th73.8cm
Frigorifer pa Ngrica: PO (No Frost)
Ngrirje e Shpejte: PO
Tabaka e Kubit te Akullit: PO
Tabaka e Vezeve: PO
Drite e Brendeshme: Po Top Led
Niveli I Zhuremes: 40dB
Numeri i Ndarjeve te dyerve: 6
Numri i Rafteve: 4
Temperatura e E kerkuar e Dhomes: 10 deri -43 grade
Kontrollet e Temperatures se jashtme: Me touch
Drite Paralajmeri te Temperatures: PO
Kompartiment i veçante me temperature të rregullueshme: PO
Me zone lageshtire dhe te thate: PO
NR. I KOMPRESORËVE:  1 Inverter
RAFTE XHAM: PO
ALARM:  Po
Sistem Antibakterial: PO
"

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Frigorifer Haier Side by Side”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *