Femijët më të këqij në botë, Vol.3

1,300 L

Historitë e reja janë shkruar për t’i frikësuar dhe për t’i kënaqur lexuesit e vegjël: nga Barnabas Mburraveci me një kokë kaq të madhe sa është gati t’i shpërthejë, te Tendi me shamatat e tij titanike… dhe kush do të kurorëzohet “Bullisti i vitit”?

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Femijët më të këqij në botë, Vol.3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *