Akademia e futbollit – Kapiteni Fantastik

600 L

Një seri emocionuese rreth futbollit ndjek aventurat e skuadrës nën-12 vjeç të United. Që nga Ryan Flyn që futet në telashe pasi ai ka vendosur që të bëhet kapiteti më i mirë që ka pasur ndonjëherë skuadra e tij United. Por, kjo shkakton probleme brenda dhe jashtë fushës me shokun e tij Craud. Ryan e di se duhet ti shkojë deri në fund ose do të humbase veten si një lojtar i talentuar. Por shqetësimet që vijnë nga Craig janë shumë më të mëdha sesa ato që ka parashikuar Ryan. Vetëm një karton i kuq mund ta largojë nga skena këtë kundërshtar.

Kategori: ,

Informacion shtesë

Titulli

Titulli Origjinal

Kategoria

Autori

Shqipëroi

Shtëpia Botuese

Viti

Faqe Nr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Akademia e futbollit – Kapiteni Fantastik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *