Grande Espresso – Kafe Cialda (Bustinë)

6,000 L

Kafe me shije delikate dhe të theksuar të kafes arabike

Kategori: ,

Informacion shtesë

Emërtimi

Paketimi

Arabike

Robusta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grande Espresso – Kafe Cialda (Bustinë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.